Lek. stom. Halina Malinowska-Rewers

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Właścicielka Przychodni ze specjalizacją z chirurgii stomatologicznej. Miłośniczka wypieków i malarstwa. Wolny czas spędza z książką w ogrodzie.

lek. dent. Tomasz Rewers

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, protetyką, chirurgią oraz implantologią. Prywatnie miłośnik gier komputerowych, kreskówek oraz szczęśliwy tata dwóch córek.

lek. dent. Agnieszka Kasperska - Grzechowiak

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkich leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz protetyką ruchomą. Miłośniczka grillowania i dalekich podróży z przyczepą campingową. Czas wolny spędza z rodziną.

lek. dent. Magdalena Szewczyk - Tuczyńska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Fanka dobrej muzyki. Spełniona mama dwóch synów.

lek. dent. Bartosz Królikowski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W naszej Przychodni zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową oraz chirurgią stomatologiczną, a także implantologią. Doktor nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Prywatnie jest fanem szybkich samochodów, dużych kotów i dalekich podróży.

lek. dent. Sylwia Ogrodniczak

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Prywatnie miłośniczka gotowania. Spełniona mama dwóch córek.

lek. dent. Ewa Kołodziej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszej Przychodni zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją mikroskopową. Doktor chętnie również wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zdobytą wiedzę poszerza na kursach I szkoleniach. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt oraz górskich wędrówek.

lek. dent. Rafał Bury

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W naszej Przychodni zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Swoją wiedzę poszerza na szkoleniach, kursach i sympozjach. Wolny czas spędza na rockowych koncertach, wycieczkach motocyklowych oraz wzmacnia swoje zdrowie morsując.

mgr Magdalena Rewers

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. W Przychodni pracuje na stanowisku koordynator medyczny. Czuwa nad pracą administracyjno- biurową. Prywatnie młośniczka zwierząt i muzyki. Chętnie pomaga innym i włącza się w akcje charytwatywne.

dypl. hig. stom. Danuta Uchal

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna. Asystuje głównie lekarzom przy stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Dodatkowo samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji. Prywatnie miłośniczka rajdów rowerowych po całej Polsce oraz zagranicznych wycieczek.

dypl. hig. stom. Dorota Bartkowiak

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze na kierunku higienistka stomatologiczna. W pracy asystuje podczas zabiegów stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz implantologii. Prywatnie pozytywnie zakręcona mama. Łowczyni sklepowych promocji.

Dypl. hig stom./ tech. ster.
Ilona Radecka

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Głogowie na kierunku higienistka stomatologiczna oraz w Zielonej Górze jako technik sterylizacji medycznej. Pracuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz implantologii. Wykonuje również zabiegi higienizacji. Dodatkowo dokształca się w kierunku technicznym na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc na rolkach i rowerze.

mgr Kamila Bieńkowska-Kaśków

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność higiena dentystyczna i zarządzanie w opiece zdrowotnej. W gabinecie asystuje lekarzom podczas leczenia zachowawczego, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej oraz implantologii. Samodzielnie wykonuje także zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Dobrze zoorganizowana, z masą spraw do załatwienia. Wolne chwile spędza przy dobrym filmie.

Pomoc stomatologiczna Marta Sznajder

W trakcie nauki na kierunku asystentka/ higienistka stomatologiczna w Medycznym Studium Zawodowym w Zielonej Górze. Pracuję główie przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej. Z zamiłowania hodowca Buldogów Francuskich.

tech. dent. Anna Stoparczyk

Absolwentka Policealnej Szkoły Techniki Dentystycznej w Zielonej Górze. Niesutannie podnosząca kwalifikacje na kursach i szkoleniach z zakresu protetyki stomatologicznej. Prywatnie kobieta z pasją do tańca I muzyki. Odważnie stawia pierwsze kroki w lodowatej wodzie i próbuje morsować. Nazywana przez nas pieszczotliwie “Wróżką Zębuszką”.

tech. dent. Joanna Bodzianny

Absolwentka Szkoły Techniki Dentystycznej im. Marii Curie-Skodowskiej we Wrocławiu. Niesutannie podnosząca kwalifikacje na kursach i szkoleniach z zakresu protetyki stomatologicznej. Prywatnie miłośniczka koni, widoków norweskich oraz hand made - wykonuje świece sojowe i wianki.

lic. Alicja Kaźmierska

Absolwentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Podnosi swoje kwalifikacje na kursach I szkoleniach. Prywatnie osoba pełna optymizmu. Interesuje się nowinkami kosmetologicznymi, zdrowym trybem życia oraz medycyną niekonewncjonalną.